Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem PC desktop Dell Optiplex 7010 SFF Plus, software

Număr anunț
DA34383546
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Curtea de Apel Alba (CUI 16774199)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.563.840 RON
Data publicării
27.10.2023 11:23
Data finalizării
30.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.563.840 RON