Ofertă acceptată Cumpărare directă

TALERE

Număr anunț
DA34367204
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE TIR SPORTIV (CUI 14440460)
Cod CPV
43329000-5 · Ansambluri de echipamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.625.962 RON
Data publicării
27.10.2023 11:23
Data finalizării
30.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.625.962 RON