Ofertă acceptată Cumpărare directă

LED TV HORIZON SMART 40HL6330F/B Diagonala 40" / 100cm Iluminare D-LED Rezolutie Full HD (1080p) Di

Număr anunț
DA34385431
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL MURES (CUI 4323110)
Cod CPV
33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.133.156 RON
Data publicării
27.10.2023 11:23
Data finalizării
30.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.133.156 RON