Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare sisteme TVCI ; Verificare module/butoane de panica mobila

Număr anunț
DA34379243
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL GALATI (CUI 3127263)
Cod CPV
31625300-6 · Sisteme de alarma antiefractie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90 RON
Valoare atribuită
31.757.965 RON
Data publicării
27.10.2023 11:23
Data finalizării
30.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.757.965 RON

din 90 RON estimat