Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serv.de elab. strat. de tarifare ptr serv. de alim.cu apa si de canal si strategie privind redeventa

Număr anunț
DA34359995
Autoritate contractantă
ORAS OTOPENI (CUI 4364446)
Cod CPV
79311200-9 · Servicii de realizare de studii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.276.848 RON
Data publicării
26.10.2023 11:23
Data finalizării
30.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.276.848 RON