Ofertă acceptată Cumpărare directă

Panasonic Toughpad FZ-G1 vehicle charger, 80W (12-32V), CF-LND8024FD, Incarcator Panasonic 16V 4.06A

Număr anunț
DA34371390
Autoritate contractantă
Serviciul Judetean de Ambulanta Botosani (CUI 7494238)
Cod CPV
31111000-7 · Adaptoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.150.840 RON
Data publicării
27.10.2023 11:23
Data finalizării
30.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.150.840 RON