Ofertă acceptată Cumpărare directă

Switch TP-LINK 8 port, 10/100/1000 Mbps

Număr anunț
DA34388169
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE UTILITATI PUBLICE RASNOV (CUI 43629897)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.581.515 RON
Data publicării
27.10.2023 11:23
Data finalizării
30.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.581.515 RON