Ofertă acceptată Cumpărare directă

Montare bordura contur, montare pavaj

Număr anunț
DA34337601
Autoritate contractantă
COMUNA PANACI (PRIMARIA PANACI) (CUI 4326892)
Cod CPV
45432112-2 · Pavare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
744.914 RON
Data publicării
25.10.2023 11:23
Data finalizării
30.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

744.914 RON