Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dezmembrare carte funciara nr. 21987 (Giurgeni)

Număr anunț
DA34361027
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.981.697 RON
Data publicării
26.10.2023 11:23
Data finalizării
30.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.981.697 RON