Ofertă acceptată Cumpărare directă

Executie lucrari in cadrul proiectului Modernizare si dotare Camin Cultural Socol

Număr anunț
DA34374125
Autoritate contractantă
Comuna Socol (Primaria Comunei Socol) (CUI 3227220)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.065.239 RON
Data publicării
27.10.2023 11:23
Data finalizării
30.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.065.239 RON