Ofertă acceptată Cumpărare directă

Nitecore P30i, Lanternă Profesională, Reîncărcabila USB-C, 2000 Lumeni, 1000 Metri

Număr anunț
DA34387366
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII UM 01932 Brasov (CUI 4443256)
Cod CPV
31527210-1 · Lanterne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.388.753 RON
Data publicării
27.10.2023 11:23
Data finalizării
30.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.388.753 RON