Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cutter electric de bucatarie 9 litri

Număr anunț
DA34372019
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE CASTANUL VICTORIA (CUI 38630143)
Cod CPV
42200000-8 · Utilaje de prelucrare a alimentelor, a bauturilor si a tutunului si accesorii ale acestora (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.845.842 RON
Data publicării
27.10.2023 11:23
Data finalizării
30.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.845.842 RON