Ofertă acceptată Cumpărare directă

plan topografic (plan de situatie, plan cotat) NUMAR DE REFERINTA: 9

Număr anunț
DA34368855
Autoritate contractantă
COMUNA RACHITENI (CUI 16410406)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.027.340 RON
Data publicării
27.10.2023 11:23
Data finalizării
30.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.027.340 RON