Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet servicii de consiliere și consultanță privind lucrările publice și/sau în domenii tehnice

Număr anunț
DA34386119
Autoritate contractantă
Comuna Ceptura (Primaria Comunei Ceptura) (CUI 2845222)
Cod CPV
71318000-0 · Servicii de consiliere si de consultanta in inginerie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.725.184 RON
Data publicării
27.10.2023 11:23
Data finalizării
30.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.725.184 RON