Ofertă acceptată Cumpărare directă

Adeziv pentru construcții BISON Montage Kit Instant Grip, 350g

Număr anunț
DA34370500
Autoritate contractantă
REGISTRUL NATIONAL AL DONATORILOR VOLUNTARI DE CELULE STEM HEMATOPOIETICE (CUI 28502147)
Cod CPV
24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.620.400 RON
Data publicării
27.10.2023 11:23
Data finalizării
30.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.620.400 RON