Ofertă acceptată Cumpărare directă

Articole artizanat copiii

Număr anunț
DA34379525
Autoritate contractantă
SCOALA DE ARTE SI MESERII DOROLT (CUI 17415835)
Cod CPV
37810000-9 · Articole pentru lucrari de artizanat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.596.722 RON
Data publicării
27.10.2023 11:23
Data finalizării
30.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.596.722 RON