Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 78,2% sub estimat

Furnizare autovehicule prin închiriere pe termen lung (StartActiv Nord Vest)

Număr anunț
SCN1026553
Autoritate contractantă
Romactiv Business Consulting (CUI RO15203674)
Cod CPV
34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
201.600 RON
Valoare atribuită
44.016 RON 78,2% sub estimat
Data publicării
14.11.2018 17:39
Anunț de atribuire
SCNA1011708
Termen limită
10.12.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1031719

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

44.016 RON

din 201.600 RON estimat 78,2%

Adjudecat la 21,8% din estimat · economie 157.584 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.