Atribuită
Anunț de participare
Buldoexcavator si accesorii conform caiet de sarcini pentru obiectivul „Achizitie utilaj multifunctional pentru dotarea SVSU Greci, Judetul Mehedinti"
- Număr anunț
- SCN1026456
- Autoritate contractantă
- Comuna Greci (Primaria) (CUI 7536953)
- Cod CPV
- 43262100-8 · Excavatoare mecanice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 279.500,68 RON
- Valoare atribuită
- 279.500 RON
- Data publicării
- 14.11.2018 15:39
- Anunț de atribuire
- SCNA1011612
- Termen limită
- 27.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1031879
Documente
Documentația de atribuire
- 5. Formulare si modelul de contract-semnat.docx.p7s
- Caiet de sarcini greci-semnat.pdf.p7s
- declaratie art 21 Greci-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1031879.pdf
- INSTRUCTIUNI pt. ofertanti - Comuna Greci-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
BERGERAT MONNOYEUR SRL CUI 11359868
Valoare atribuită
279.500 RON
din 279.500,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro