Atribuită Anunț de participare

Servicii de proiectare, faza Proiect tehnic și asistență din partea proiectantului pentru obiectivul de investiții "Reabilitarea clădirii Policlinica veche Slatina"

Număr anunț
SCN1026328
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN OLT (CUI 4394706)
Furnizor / câștigător
TRANSCOM CARAIMAN SRL (CUI 14275397)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
157.118,51 RON
Valoare atribuită
157.118 RON
Data publicării
14.11.2018 11:14
Anunț de atribuire
SCNA1017109
Termen limită
05.12.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1030954

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
TRANSCOM CARAIMAN SRL CUI RO 14275397
Oferta 2 Individuala
Ofertant
ARCHISTUDIO SRL CUI RO 18844274

Valoare atribuită

157.118 RON

din 157.118,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.