Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aer conditionat WHIRLPOOL SPIW312A2WF, 12000 BTU/h, A++/A+, Functie Incalzire, Inverter , Wi-Fi, alb

Număr anunț
DA34386942
Autoritate contractantă
TEATRUL "REGINA MARIA" ORADEA (CUI 28570729)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.864.518 RON
Data publicării
27.10.2023 11:23
Data finalizării
30.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.864.518 RON