Ofertă acceptată Cumpărare directă

Interventie centrala termica

Număr anunț
DA34368450
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Vornicu Simion Tautu" Comanesti (CUI 16081583)
Cod CPV
45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.766.406 RON
Data publicării
27.10.2023 11:23
Data finalizării
30.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.766.406 RON