Ofertă acceptată Cumpărare directă

PROIECTARE SI EXECUTIE AMENAJARE TEREN SPORT SCOALA GENERALA BRABETI, COMUNA DANETI, JUD. DOLJ

Număr anunț
DA34380738
Autoritate contractantă
COMUNA DANETI (PRIMARIA DANETI) (CUI 4553518)
Cod CPV
45212221-1 · Lucrari de constructii de structuri pentru terenuri de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
33.740.277 RON
Data publicării
27.10.2023 11:23
Data finalizării
30.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.740.277 RON