Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ansamblu stema Romaniei,dim.stema in basorelief 410/300 mm

Număr anunț
DA34357921
Autoritate contractantă
UM 02210 Bucuresti (CUI 4193176)
Cod CPV
39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.188.720 RON
Data publicării
26.10.2023 11:23
Data finalizării
30.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.188.720 RON