Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVETELE ALBE 33*33, 100/SET 2 STRATURI

Număr anunț
DA34376410
Autoritate contractantă
Scoala de Pregatire a Agentilor Politiei de Frontiera "Avram Iancu" Oradea (CUI 4208501)
Cod CPV
33700000-7 · Produse de ingrijire personala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
22.833.192 RON
Data publicării
27.10.2023 11:23
Data finalizării
30.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.833.192 RON