Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 35,3% sub estimat
Servicii de proiectare, verificare tehnica si asistenta tehnica din partea proiectantului pentru obiectivul de investitii: ,,Dezvoltarea infrastructurii rutiere in localitatea Vinerea,oras Cugir"
- Număr anunț
- SCN1026267
- Autoritate contractantă
- Orasul Cugir (CUI 5146873)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 152.000 RON
- Valoare atribuită
- 98.350,80 RON 35,3% sub estimat
- Data publicării
- 14.11.2018 08:59
- Anunț de atribuire
- SCNA1012208
- Termen limită
- 29.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1031655
Documente
Documentația de atribuire
- 1Memoriu D.A.L.I..pdf.p7m
- 2Deviz general.pdf.p7m
- 3Plan de situație.pdf.p7m
- 4Parte desenata.pdf.p7m
- 5Expertiză tehnica.pdf.p7m
- 6Studiu Geotehnic.pdf.p7m
- 7Ridicare topografica.pdf.p7m
- 8Certificat de urbanism.pdf.p7m
- Aviz ANIF.pdf.p7m
- Aviz Apa CTTA.pdf.p7m
- Aviz Apele Romane.pdf.p7m
- Aviz APM Alba.pdf.p7m
- Aviz CFR2.pdf.p7m
- Aviz CFR.pdf.p7m
- Aviz Delgaz Grid.pdf.p7m
- Aviz SDEE Transilvania Sud.pdf.p7m
- Aviz Telekom.pdf.p7m
- Caiet de sarcini.pdf.p7m
- draft ctr.doc.p7m
- FisaDate_DF1031655.pdf
- formulare rev.doc.p7m
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
PEIESI SRL CUI 34101751
Asociați 1
REGIO CONSTRUCT PROIECT SRL-D CUI 36605054
Oferta 2
Individuala
Ofertant
DIFFERENT ACTION SRL-D CUI 35587219
Terți susținători 1
PROIECT-CONSTRUCT REGIUNEA TRANSILVANIA SRL CUI RO23719545
Subcontractanți 1
PROFER CF S.R.L. CUI RO23724401
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ROAD DESIGN SRL CUI RO 24132190
Valoare atribuită
98.350,80 RON
din 152.000 RON estimat
35,3%
Adjudecat la 64,7% din estimat · economie 53.649,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.