Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 73,9% sub estimat

MANUSI DE EXAMINARE DIN LATEX SI NITRIL

Număr anunț
CN1007104
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI 9693687)
Cod CPV
18424300-0 · Manusi de unica folosinta (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
614.000 RON
Valoare atribuită
160.052 RON 73,9% sub estimat
Data publicării
04.12.2018 14:09
Anunț de atribuire
CAN1011325
Termen limită
07.01.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1033819

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Adjudecat: 160.052 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 MANUSI DE EXAMINARE DIN LATEX PUDRATE TZMO ROMANIA 16 contracte 159.522 RON
TZMO ROMANIA · contract 25496 · 08.10.2020 750 RON
TZMO ROMANIA · contract 3614 · 30.01.2019 6.045 RON
TZMO ROMANIA · contract 4387 · 06.02.2019 3.750 RON
TZMO ROMANIA · contract 5645 · 19.02.2019 3.375 RON
TZMO ROMANIA · contract 7181 · 08.03.2019 3.750 RON
TZMO ROMANIA · contract 8169 · 20.03.2019 2.625 RON
TZMO ROMANIA · contract 9223 · 01.04.2019 7.125 RON
TZMO ROMANIA · contract 11595 · 24.04.2019 4.500 RON
TZMO ROMANIA · contract 13106 · 15.05.2019 66.375 RON
TZMO ROMANIA · contract 14983 · 16.06.2020 10.500 RON
TZMO ROMANIA · contract 16408 · 03.07.2020 5.502 RON
TZMO ROMANIA · contract 20051 · 07.08.2020 1.725 RON
TZMO ROMANIA · contract 22974 · 10.09.2020 3.750 RON
TZMO ROMANIA · contract 3240 · 04.02.2020 8.250 RON
TZMO ROMANIA · contract 5308 · 25.02.2020 9.000 RON
TZMO ROMANIA · contract 8372 · 24.03.2020 22.500 RON
2 MANUSI DE EXAMINARE DIN LATEX NEPUDRATE TZMO ROMANIA 2 contracte 430 RON
TZMO ROMANIA · contract 27973 · 23.10.2019 330 RON
TZMO ROMANIA · contract 22361 · 03.09.2020 100 RON
3 MANUSI DE EXAMINARE DIN NITRIL NEPUDRATE TZMO ROMANIA 2 contracte 100 RON
TZMO ROMANIA · contract 3139 · 25.01.2019
TZMO ROMANIA · contract 5473 · 26.02.2020 100 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
TZMO ROMANIA S.R.L. CUI RO 9693687
Oferta 2 Individuala
Ofertant
MERCATOR MEDICAL SRL CUI RO 18547761
Oferta 3 Individuala
Ofertant
MED - AL TRADING SRL CUI RO 24838560

Valoare atribuită

160.052 RON

din 614.000 RON estimat 73,9%

Adjudecat la 26,1% din estimat · economie 453.948 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.