Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,7% sub estimat
Extindere Sistem taxare parcare
- Număr anunț
- SCN1026244
- Autoritate contractantă
- R.A. AEROPORTUL SATU MARE (CUI RO642787)
- Furnizor / câștigător
- KADRA TECH S.R.L. (CUI 17696129)
- Cod CPV
- 34926000-4 · Echipament de control al parcarilor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 170.000 RON
- Valoare atribuită
- 168.769 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 14.11.2018 08:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1009748
- Termen limită
- 26.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1031573
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini extindere sistem.pdf.p7s
- Contract extindere sistem parcare.docx.p7s
- FisaDate_DF1031573.pdf
- MODELE DE FORMULARE.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ALUTERM GROUP CUI RO 17696129
Valoare atribuită
168.769 RON
din 170.000 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 1.231 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.