Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 25,1% sub estimat

Achizitie "Sistem integrat de securitate pentru U.M. 01802 Moara Vlasiei"

Număr anunț
CN1006204
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
Furnizor / câștigător
CIVITAS SYSTEMS SRL (CUI 16229923)
Cod CPV
35120000-1 · Sisteme si dispozitive de supraveghere si de securitate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie restransa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.800.000 RON
Valoare atribuită
2.844.605,38 RON 25,1% sub estimat
Data publicării
14.11.2018 01:45
Anunț de atribuire
CAN1027402
Termen limită
14.02.2019 17:58
Număr TED (JOUE)
2018/S 219-502530
Documentație de atribuire
DF1031167

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
CIVITAS SYSTEMS SRL CUI RO 16229923
Oferta 2 Individuala
Ofertant
UTI GRUP S.R.L. CUI RO 5394305
Oferta 3 Individuala
Ofertant
Subcontractanți 1
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

2.844.605,38 RON

din 3.800.000 RON estimat 25,1%

Adjudecat la 74,9% din estimat · economie 955.394,62 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.