Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE INSTALARE TAMPLARIE ALUMINIU

Număr anunț
DA34398546
Autoritate contractantă
SERVICII PUBLICE SLOBOZIA SRL (CUI 32656110)
Cod CPV
45421150-0 · Lucrari de instalare de tamplarie nemetalica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
13.172.997 RON
Data publicării
30.10.2023 11:23
Data finalizării
31.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.172.997 RON