Ofertă acceptată Cumpărare directă

control extern LGC

Număr anunț
DA34372351
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Judeteana Bacau (CUI 4159026)
Cod CPV
72225000-8 · Servicii de evaluare si de analiza a asigurarii calitatii sistemelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.888.792 RON
Data publicării
27.10.2023 11:23
Data finalizării
31.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.888.792 RON