Ofertă acceptată Cumpărare directă

Solid-State Drive (SSD) KINGSTON A400, 480GB, SATA3, 2.5", SA400S37/480G

Număr anunț
DA34398335
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL BRASOV (CUI 17016290)
Cod CPV
39173000-5 · Unitati de stocare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.864.518 RON
Data publicării
30.10.2023 11:23
Data finalizării
31.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.864.518 RON