Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartuse toner HP CB436A si Lexmark B342X00 OEM

Număr anunț
DA34372720
Autoritate contractantă
JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.102.615 RON
Data publicării
27.10.2023 11:23
Data finalizării
31.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.102.615 RON