Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZIȚII UTILAJE ÎN COMUNA IANA, JUDEȚUL VASLUI

Număr anunț
DA34381240
Autoritate contractantă
COMUNA IANA (CUI 3394325)
Cod CPV
34144410-5 · Vidanjoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.968.485 RON
Data publicării
27.10.2023 11:23
Data finalizării
31.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.968.485 RON