Atribuită
Cumpărare directă
Obiectul contractului il constituie achizitionarea de ”Bunuri, produse de birotică și papetărie” proiect ” Extinderea capabilităților investigative ale sistemului de apărare cibernetică de la nivelul Ministerului Afacerilor Interne CYBINT” , Cod Sipoca/MySMIS 858/134962 Lotul 1 – Echipament de birotica conform specificatiilor tehnice atasate anuntului nr. ADV1192823 din 11.01.2021
- Număr anunț
- DA27291469
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
- Furnizor / câștigător
- EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
- Cod CPV
- 42964000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.318 RON
- Valoare atribuită
- 2.318 RON
- Data publicării
- 27.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.