Atribuită Cumpărare directă

PREZENTA ACHIZITIE DIRECTA ESTE SI COMANDA FERMA CEFORT PULB SOL INJ 2G 10FL X 30ML, BUSCOPAN 10MG, ANTINEVRALGIC P X 20CPR , DEXAMETAZONA ROMPHARM 4MG/ML SOL INJ 10FI X 2ML

Număr anunț
DA27236248
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE LEAMNA DE SUS (CUI 5046653)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33692500-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.941 RON
Valoare atribuită
2.941 RON
Data publicării
14.01.2021 00:00
Data finalizării
15.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.941 RON

din 2.941 RON estimat