Atribuită
Cumpărare directă
JARDIANCE 10 mg X 30 compr. 20 X 166 = 3338 SIOFOR 1000 mg X 60 compr.film. 10 X 8.30 = 83 GLURENORM 30 mg X 60 compr. 10 X 18.24 = 182.40 DIAPREL MR 60 mg X 60 compr. 10 X 22.80 = 228 RENEOS 1 mg X 90 compr. 10 X 21.40 = 214 JANUMET 50 mg/1000 mg X 28 compr. film. 10 X 68 = 680 LANTUS SOLOSTAR 100 UI/ml-3 ml X 5 pen 30 X 188 = 5640 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA27201296
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
- Furnizor / câștigător
- BIO EEL SRL (CUI 1199107)
- Cod CPV
- 33615000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.365 RON
- Valoare atribuită
- 10.365 RON
- Data publicării
- 05.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.