Atribuită Cumpărare directă

Producator: ANTIBIOTICE S.A. IASI Forma de prezentare:Cutie x 10 flacoane din sticla incolora, capacitate 10ml/15ml/17ml, inchise cu dop din cauciuc sigilat cu capsa din aluminiu prevazuta cu disc din polipropilena,continand pulbere pentru solutie injectabila/perfuzabila; Pretul este pe cutie fara TVA; TVA = 9% mai putin

Număr anunț
DA27209818
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33651200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.840 RON
Valoare atribuită
11.840 RON
Data publicării
07.01.2021 00:00
Data finalizării
08.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.840 RON

din 11.840 RON estimat