Atribuită Cumpărare directă

Producator: TERAPIA S.A._x000D_ DCI:Metoclopramidum_x000D_ Forma de prezentare: Cutie x 5 fiole din sticla bruna prevazute cu punct de rupere x 2ml solutie inectabila (2 ani);_x000D_ Concentratie = 5mg/ml _x000D_ Pretul este pe cutie fara TVA;_x000D_ TVA = 9%;

Număr anunț
DA27248791
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33612000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.186 RON
Valoare atribuită
4.186 RON
Data publicării
18.01.2021 00:00
Data finalizării
19.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.186 RON

din 4.186 RON estimat