Atribuită Cumpărare directă

PREZENTA ACHIZITIE DIRECTA ESTE SI COMANDA FERMA CIFRAN 500mg , ACC 200MG , MEROPENEM ATB 1000MG / MEROPENEMUM, METOPROLOL TERAPIA 50MG / METOPROLOLUM, ALGOCALMIN 500MG

Număr anunț
DA27236497
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE LEAMNA DE SUS (CUI 5046653)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33661200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.381 RON
Valoare atribuită
1.381 RON
Data publicării
14.01.2021 00:00
Data finalizării
18.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.381 RON

din 1.381 RON estimat