Atribuită Cumpărare directă

PACHET CONFORM ADV1194141/20.01.2021 si oferta: PROCES-VERBAL de predare-primire la ridicarea şi transportul muniţiilor asanate format A4. Carnetele sunt cu 150 file, formate din 50 de seturi, a câte 3 file autocopiative în culori diferite

Număr anunț
DA27287391
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
Furnizor / câștigător
SELADO COM SRL (CUI 15250579)
Cod CPV
79800000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168 RON
Valoare atribuită
168 RON
Data publicării
26.01.2021 00:00
Data finalizării
26.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168 RON

din 168 RON estimat