Atribuită
Cumpărare directă
Recipient/Recipiente/Recipienti 3 L =Cutie plastic colectare intepatoare-taietoare CU ADR,Saci galbeni PE "Pericol Biologic" 450 x 500 mm(20 litri)=Saci deseuri medicale ADR,Saci galbeni PE "Pericol Biologic" 1100 x 1200 mm(240 litri-300 litr)=Saci deseuri medicale 18KG ADR,Branule cu valva /Branula/Catetere periferice cu valva/Catetere I.V/.14G,16G,G24 BIOSAFE,Fasa gipsata (fesi gipsate) 20CM/2.7M-BIOSAFE
- Număr anunț
- DA27203753
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA BRIO MEDICAL SRL (CUI 15788340)
- Cod CPV
- 44613800-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.222 RON
- Valoare atribuită
- 1.222 RON
- Data publicării
- 06.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.