Atribuită
Cumpărare directă
Halat EXAMINARE( protectia / pt vizitator, nesteril, u.f. BIOSAFE, culoare verde sau albastru cu legaturi , 40 de grame /mp Mod de ambalare: 1 buc. / set. -ambalare si etichetare conform EU-MDD (EU Medical Device Directive). 100 buc./ambalaj; Produsul poarta marca CE si ISO
- Număr anunț
- DA27254825
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC ROVINARI (CUI 4351810)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA BRIO MEDICAL SRL (CUI 15788340)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.690 RON
- Valoare atribuită
- 3.690 RON
- Data publicării
- 19.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.