Atribuită
Cumpărare directă
Pachet reactivi conform com. 56 / 15.01.2021: 1. ALP CP, cod produs: A11A01626, UM: KIT, cantitate: 15, P.U. 29,00 lei/kit, P.T. 435,00 lei; 2. AST /TGO CP, cod produs: A11A01629, UM: KIT, cantitate: 4, P.U. 66,00 lei/kit, P.T. 264,00 lei; 3. ABX Diluent, cod produs: 901020, UM: FL, cantitate: 1, P.U. 454,28 lei/flacon, P.T. 454,28 lei; 4. ALT/TGP CP, cod produs: A11A01627, UM: kit, cantitate: 3, P.U. 66,00 lei/kit, P.T. 198,00 lei; 5. Cholesterol CP, cod produs: A11A01634, UM: KIT, cantitate: 5, P.U. 77,00 lei/kit, P.T. 385,00 lei; 6. Creatinina 120 CP, cod produs: A11A01933, UM: kit, cantitate: 10, P.U. 46,00 lei/kit, P.T. 460,00 lei; 7. CK NAC CP, cod produs: A11A01632, UM: kit, cantitate: 3, P.U. 98,00 lei/kit, P.T. 294,00 lei; 8. Acid uric, cod produs: A11A01670, UM: kit, cantitate: 2, P.U. 75,00 lei/kit, P.T. 150,00 lei; 9. Amylase CP, cod produs: A11A01628, UM: kit, cantitate: 4, P.U. 154,00 lei/kit, P.T. 616,00 lei; 10. Bilirubina directa CP, cod produs: A11A01635, UM: kit, cantitate: 4, P.U. 34,00 lei/kit, P.T. 136,00 lei; 11. Glucose PAP, cod produs: A11A01668, UM: KIT, cantitate: 3, P.U. 50,00 lei/kit, P.T. 150,00 lei; 12. Magnesium RTU, cod produs: A11A01646, UM: KIT, cantitate: 10, P.U. 30,00 lei/kit, P.T. 300,00 lei; 13. Deproteinizer CP, cod produs: A11A01754, UM: KIT, cantitate: 2, P.U. 85,00 lei/kit, P.T. 170,00 lei; 14. GGT CP, cod produs: A11A01630, UM: KIT, cantitate: 2, P.U. 96,00 lei/kit, P.T. 192,00 lei; 15. HDL Direct CP, cod produs: A1
- Număr anunț
- DA27246298
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Faget (CUI 4663456)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.785 RON
- Valoare atribuită
- 8.785 RON
- Data publicării
- 18.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.