Atribuită Cumpărare directă

Varfuri cu filtru 10 µl sterile ClearLine 96 buc/rack - universale - graduate "Varfuri cu filtru 200 µl sterile ClearLine 96 buc/rack - universale - graduate

Număr anunț
DA27249040
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Tulcea (CUI 4026712)
Furnizor / câștigător
DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
Cod CPV
38437110-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.205 RON
Valoare atribuită
11.205 RON
Data publicării
18.01.2021 00:00
Data finalizării
19.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.205 RON

din 11.205 RON estimat