Atribuită Cumpărare directă

VACUETTE 1,6ml -tub de VSH cu citrat de sodiu Blood Collection Set + Holder 21G x 3/4" tubing length 7 1/2" (19 cm)

Număr anunț
DA27295394
Autoritate contractantă
Institutul National de Expertiza Medicala si Recuperare a Capacitatii de Munca (CUI 4340579)
Furnizor / câștigător
DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.762 RON
Valoare atribuită
1.762 RON
Data publicării
27.01.2021 00:00
Data finalizării
28.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.762 RON

din 1.762 RON estimat