Atribuită Cumpărare directă

- Dimensiuni disponibile: nr.20, 21, 22, 23 Ambalaj individual din folie dubla de aluminiu, 100 bucati / cutie Pe ambalaj sunt specificate numarul lotului, data fabricatiei si a expirarii, producatorul, importatorul si marcajul CE. - Sonda / Sonde aspiratie traheo-bronsica din PVC Dimensiuni: CH 14- 22 Sterilizate cu oxid de etilena, de unica folosinta. Cu valva si linie radiopaca pe toata lungimea tubului. 2 orificii mari laterale si prevazute de conector conic cu capac Pachetizare 100 buc/cutie

Număr anunț
DA27268809
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI 4204003)
Furnizor / câștigător
STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
Cod CPV
33141411-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.330 RON
Valoare atribuită
1.330 RON
Data publicării
21.01.2021 00:00
Data finalizării
22.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.330 RON

din 1.330 RON estimat