Atribuită Cumpărare directă

Sonde urinare tip Foley 2 cai adulti Dimensiuni disponibile: CH 12-70, 14-140, 16 - 210, 18-210 Ambalare 10 bucati / cutie. Pe ambalaj sunt specificate numarul lotului, data fabricatiei si a expirarii, producatorul, importatorul si marcajul CE

Număr anunț
DA27269432
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
Cod CPV
33141641-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.008 RON
Valoare atribuită
1.008 RON
Data publicării
21.01.2021 00:00
Data finalizării
22.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.008 RON

din 1.008 RON estimat