Atribuită Cumpărare directă

SONDA BLAKEMORE L = 120 CM CH 18 = 2 BUC.; SONDA BLAKEMORE L = 120 CM, CH 22 = 2 BUC.; ; FE 2304/ 16.12.2020

Număr anunț
DA27199378
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
Cod CPV
33141641-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.120 RON
Valoare atribuită
1.120 RON
Data publicării
05.01.2021 00:00
Data finalizării
06.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.120 RON

din 1.120 RON estimat