Atribuită
Cumpărare directă
OFERTA SPECIALA / CEL MAI BUN PRET DIN SEAP ! ACE SPINALE PENTRU ANESTEZIE SPINALA, FOARTE BUNE CALITATIV, DIVERSE DIMENSIUNI : G20(0,90x90mm), G22(0,70x90mm),G23(0,60x90mm), G25 (0,50x90mm), G26(0,45x90mm), G27(0,40x90mm) ! ACELE SUNT DE CEA MAI BUNA CALITATE SI AU MARCA CE ! PRODUCATORUL ESTE CERTIFICAT ISO ! PRODUSELE SUNT AMBALATE 100 BUC/CUTIE ! Societatea noastra este importator direct al acestui produs si avem certificare ISO pentru importul si distributia de produse medicale. Livrarea se face din stoc in cel mai scurt timp de la primirea comenzii . Pentru informatii suplimentare despre produse sau preturi, va rugam sa ne contactati pe tel. 0372/715.678, tel. 0735/549.323, tel/fax : 021.231.94.50 si 021.231.94.51 sau pe email : produse.euromed@gmail.com . Va multumim. G22 = 100 BUC;
- Număr anunț
- DA27252704
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI 13393416)
- Cod CPV
- 33141321-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 115 RON
- Valoare atribuită
- 115 RON
- Data publicării
- 19.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.