Atribuită Cumpărare directă

CLOSTRIDIUM PERFRINGENS-ATCC 13124; Numar de referinta: 0318P

Număr anunț
DA27269453
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA TELEORMAN (CUI 4567980)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI 6300279)
Cod CPV
33698100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.348 RON
Valoare atribuită
1.348 RON
Data publicării
21.01.2021 00:00
Data finalizării
22.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.348 RON

din 1.348 RON estimat